71. Aukció
Baska József (1935-2017) Kémikus
172

Baska József (1935-2017)

Kémikus

Olaj, vászon, 90,5 x 130 cm
Jelezve vakrámán: Baska József "Kémikus"
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft