29. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Kendős asszony, 1955
138

Gadányi Jenő (1896-1960)

Kendős asszony, 1955

Olaj, papír, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 1955
Kikiáltási ár: 500 000 Ft