34. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Kendős lányka
160

Fényes Adolf (1867-1945)

Kendős lányka

Olaj, vászon, 48x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft