A Dévényi-gyűjtemény
Gadányi Jenő (1896-1960) Kendős nő gyümölccsel, 1950 körül
50

Gadányi Jenő (1896-1960)

Kendős nő gyümölccsel, 1950 körül

Olaj, vászon, 57x67 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi