66. aukció (2021 kortárs)
Bak Imre (1939-) Kényes egyensúly, 2010
34

Bak Imre (1939-2022)

Kényes egyensúly, 2010

Akril, vászon, 80 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Bak / 2010 Kényes egyensúly
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft