48. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Képelemek I., 1948
162

Gadányi Jenő (1896-1960)

Képelemek I., 1948

Olaj, karton, 30x43 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 948
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•Gadányi Jenő 1896-1960 festőművész emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1967., katalógus: 48. (Képelemek I. címmel)