20. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Képkonstrukció, 1966
92

Barcsay Jenő (1900-1988)

Képkonstrukció, 1966

Olaj, vászon, 30x60 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 1966
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft