Képzelet fényei, 2008
Akril, vászon, 80,5x120 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/2008 Képzelet fényei
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft
Kiállítva :
¦ Bak Imre és Roters Katharina kiállítása. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2008. november