59. aukció
Bak Imre (1939-) Képzelet fényei, 2008
22

Bak Imre (1939-2022)

Képzelet fényei, 2008

Akril, vászon, 80,5x120 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/2008 Képzelet fényei
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Bak Imre és Roters Katharina kiállítása. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2008. november