61. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Kérdés, 1983
210

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kérdés, 1983

Olaj, vászon, 30,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1983 Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1983
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft