2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Türk Péter 1943-2015 ??! (Kérdőjeles sorozat), 1971
22

Türk Péter (1943-2015)

??! (Kérdőjeles sorozat), 1971

Valkid (műgyanta alapú festék), ragasztott papír applikáció, vászon, 80,5x120 cm
Jelezve vakrámán: ??! Türk Péter 1971
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft