8. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Keresztelés, 1858
44

Markó Károly, Id. 1793-1860

Keresztelés, 1858

Olaj, vászon, fán, 14,5x19 cm
Jelezve balra lent: C. Markó S.p. Ap. 1858
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft