Keresztkötődés (Formák kereszteződése), 1977-1993
Olaj, vászon, 30 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó '93 Formák kereszteződése, Jelezve vakrámán: Fajó J. Keresztkötődés 1977
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft
Oeuvre-jegyzék szám: 3003