Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Kernstok Károly: Parton ülő nő
15

Kernstok Károly (1873-1940)

Parton ülő nő

Olaj, vászon, 45 x 67 cm
Jelezve balra lent: Kernstok Károly