10. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Kert, 1957
190

Vörös Géza (1897-1957)

Kert, 1957

Olaj, vászon, 65,5x54 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza Nm. 57., jelezve hátul: Vörös Géza "Kert" VI. Nagymező u. 19.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft