50. Jubileumi Aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Kert
135

Hincz Gyula (1904-1986)

Kert

Akvarell, kréta, papír, papírlemezen, 31x43,5 cm
Jelezve balra lent: Hincz
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 160 000 - 240 000 Ft