30. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Kert
113

Batthyány Gyula (1887-1959)

Kert

Olaj, vászon, 101x130,5 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft