44. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Kertben
92

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Kertben

Olaj, vászon, 140x100 cm
Jelezve balra lent: Zemplényi Tivadar
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest 1901-1902., katalógus: 256.