46. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Kertben
125

Berény Róbert (1887-1953)

Kertben

Olaj, vászon, 73,5x93 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria, 18. árverés, 189. tétel