46. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Kertben
133

Pólya Tibor (1886-1937)

Kertben

Olaj, papírlemez, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft