121 legszebb magyar festmény
Huszár Vilmos (1884-1960) Kertben, 1906
30

Huszár Vilmos (1884-1960)

Kertben, 1906

Olaj, vászon, 90x112 cm
Jelezve balra lent: Huszár V. 1906.