33. aukció
Telkessy Valéria (1870-?) Kertben, 1907
14

Telkessy Valéria (1870-?)

Kertben, 1907

Olaj, vászon, 100,5x87,5 cm
Jelezve balra lent: Telkessy V., Jelezve hátoldalon: TV. NB. 1907
Kikiáltási ár: 280 000 Ft