14. aukció
Mérő István (1873-1938) Kertben, 1907
44

Mérő István (1873-1938)

Kertben, 1907

Olaj, vászon, 63x48 cm
Jelezve jobbra lent: Mérő
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva: • a Nemzeti Szalon első lugosi kiállítása, 1907. november 1017. (Katalógus: 179.) • a Nemzeti Szalon első debreceni kiállítása, 1907. november 28. dec. 10. (Katalógus: 179.)  • a Nemzeti Szalon első máramarosszigeti kiállítása, 1908. február 916. (Katalógus: 120.)