38. aukció
Plány Ervin (1885-1916) Kertben, 1911
121

Plány Ervin (1885-1916)

Kertben, 1911

Olaj, vászon, 60,5x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Plány Ervin 1911
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 800 000 Ft