53. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Kertben, 1927 körül
201

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Kertben, 1927 körül

Olaj, vászon, 76,5x99,5 cm
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft