75. tavaszi aukció
Csernus Tibor, kerti jelenet
82

Csernus Tibor (1927-2007)

Kertben, 1994

Akvarell, papír, 75 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: CsT 1994
Hátoldalon ajánlás: Szeretettel Barátomnak Kis Tibornak Csernus Tibor
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft