68. Aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Kertben
179

Hincz Gyula (1904-1986)

Kertben

Olaj, vászon, 60 x 75 cm
Jelezve jobbra fent: Hincz
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft