22. aukció
Csuk Jenő (1887-1927) Kertben
25

Csuk Jenő (1887-1927)

Kertben

Olaj, vászon, 37x44 cm
Jelezve balra lent: Csuk
Kikiáltási ár: 480 000 Ft