23. aukció
Zorkóczy Gyula (1873-1932) Kertben
92

Zorkóczy Gyula (1873-1932)

Kertben

Olaj, vászon, 75x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Zorkóczy Gy.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft