Exkluzív téli ajánlat
Berény Róbert (1887-1953) Kertes ház, 1906
18

Berény Róbert (1887-1953)

Kertes ház, 1906

Olaj, vászon papírlemezen, 37,5 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény 1906 Tótfalu

Aukcionálva :
• BÁV 53. árverés, 15. tétel

Proveniencia :
• korábban Oltványi-Ártinger Imre tulajdonában

Feltehetőleg kiállítva:
• „Nyolcak” kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1911.