71. Aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Kertészek a kastélyparkban, 1915
71

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Kertészek a kastélyparkban, 1915

Olaj, vászon, 90 x 80,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter 1915
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 26 000 000 Ft