41. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Kertészkedők, 1917
41

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kertészkedők, 1917

Olaj, papírlemez, 60x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 1917
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:

• Kieselbach Galéria 17. árverés, 126. tétel