29. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Kerti pad
144

Szőnyi István (1894-1960)

Kerti pad

Olaj, akvarell, papír, 25,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft