64. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Kerti parti
15

Biai Föglein István (1905-1974)

Kerti parti

Olaj, vászon fán, 61x76,5 cm
Jelezve balra lent: Biai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft