59. aukció
Csabai-Ékes Lajos (1890-1944) Kerti út, 1937
189

Csabai-Ékes Lajos (1890-1944)

Kerti út, 1937

Olaj, vászon, 55,5x63,5 cm
Jelezve balra lent: Csabai Ékes 37; Ékes 37
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft