39. aukció
Réti István (1872-1945) Kertrészlet
195

Réti István (1872-1945)

Kertrészlet

Olaj, vászon, 55,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Réti
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

•Espozicione d’Arte Ungherese. Palazzo Rosso, Genova, 1929. katalógus: 138. (Giardino címmel)