50. Jubileumi Aukció
Porter Paula (1884-?) Kertrészlet
200

Porter Paula (1884-?)

Kertrészlet

Olaj, papírlemez, 67x48 cm
Jelezve jobbra lent: Porter
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft