55. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Kertrészlet
48

Kertrészlet

Olaj, vászon papírlemezen, 26x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: hagyatéki pecsét, Kertrészlet felirat
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor Wolfner Gyula gyűjteményében (1922)
Reprodukálva:‣ Dr. Lázár Béla: Egy magyar gyűjtemény.Budapest, 1922. XXXVIII. tábla