46. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Kertrészlet az ablakból, 1937 Hátoldalon: A művész és felesége
47

Czimra Gyula (1901-1966)

Kertrészlet az ablakból, 1937 Hátoldalon: A művész és felesége

Olaj, vászon, 79x60 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 937
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft