67. Aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Kertrészlet hortenziával, 1925
51

Bornemisza Géza (1884-1966)

Kertrészlet hortenziával, 1925

Olaj, vászon, 58 x 51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1925
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft