32. aukció
Barabás Márton (1952-)
85

Barabás Márton (1952-)

"Későn és mélyen", 1978"

Olaj, farost, 100x80 cm
Jelezve balra lent: Barabás M.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft