65. aukció (2020. december)
Glatz Oszkár (1872-1958) Készülődés, 1918
111

Glatz Oszkár (1872-1958)

Készülődés, 1918

Olaj, vászon, 101x76 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 918
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft