18. aukció
Bachmann, B. Hohmann (19. század közepe) Készülődés a vadászatra, 1863
43

Bachmann, B. Hohmann (19. század közepe)

Készülődés a vadászatra, 1863

Olaj, vászon, 65x92 cm
Jelezve balra lent: B. Hohmann Bachmann 1863
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft