35. aukció
Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996) Két akt, 1931 körül
6

Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996)

Két akt, 1931 körül

Olaj, vászon, 88,5x73 cm
Kikiáltási ár: 550 000 Ft