71. Aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Két alak, 1927 körül
81

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Két alak, 1927 körül

Olaj, vászon, 58 x 29 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

¦ Mattis Teutsch János kiállítása. Virág Judit Galéria, 2021. június 12. – július 31., kat.: 55.
¦ Szeredi Merse Pál: Mattis Teutsch János – Remekművek Éber Miklós gyűjteményéből. Virág Judit Galéria, Budapest, 2020, 127. oldal, kat.: 55.