41. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Két alak esti tájban
135

Jándi Dávid (1893-1944)

Két alak esti tájban

Olaj, vászon, 28x36 cm
Jelezve balra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft