73. őszi aukció
Wahorn András Szentendre
135

Wahorn András (1953-)

Két betegség megy el a gyógyulóból, 1987

Olaj, ceruza, farost, 55 x 80 cm
Jelezve középen lent: WA '87
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft