Best of Mű-Terem
Munkácsy Mihály (1844-1900) Két család, 1877
13

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Két család, 1877

Olaj, vászon, 140x105 cm
Jleezve balra lent: Munkácsy M. 1877