121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Két csavargó (Leskelődők, Kávéház előtt), 1900-as évek
100

Két csavargó (Leskelődők, Kávéház előtt), 1900-as évek

Olaj, karton, 35x22 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky