Weininger Andor, A Bauhaustól New Yorkig
Weininger Andor 1899-1986 Két figura,1945-46/1960-as évek
14

Weininger Andor 1899-1986

Két figura,1945-46/1960-as évek

Olaj, vászon, 41x45 cm