21. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Két kolostor
65

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Két kolostor

Olaj, farost, 25,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

75

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Színésznő

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
76

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Törülköző

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
234

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Olasz város

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
235

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Táj antik romokkal

Kikiáltási ár: 340 000 Ft